Дизайн людини і як він допомагає зрозуміти себе і перестати жити чужим життям.

Дизайн Людини – надзвичайно прикладна система знань. Починаючи з першого читання Бодіграфу, у Вас починається так званий Експеримент – час, коли за допомогою Дизайну Людини ви потихеньку міняєте своє життя.

Як саме?

Дизайн Людини дає вам конкретні поради щодо того, де саме шукати СВОЮ думку, відрізняючи її від нав’язаних думок суспільства, і де знаходиться Ваш внутрішній компас, за яким вам доцільно звіряти свої рішення.

Дизайн Людини вчить кожного ЧУТИ СЕБЕ. Комусь в цьому заважають емоції, комусь – уявлення, що треба жити як інші, комусь – поспіх і нетерпіння, комусь – невпевненість в собі, нерішучість чи нездатність відрізнити власні думки від чужих. Тому для кожного необхідно відкрити і пояснити два важливі ключики – Внутрішній Авторитет (який голос слухати, де шукати свою правду, на що опиратися) і Стратегію прийняття рішень. 

Щодо Стратегії – світ нас налаштовує на те, щоб бути дієвими, активними, ініціативними, а тим часом більшість людей не створена для постійного ініціювання і маніфестації змін. Більшості людей доцільніше просто жити в кайф, чекати на запрошення Всесвіту, і йти назустріч тим запитам, які відгукуються серцю (Генератори, Маніфестуючі Генератори). Але є невелика частина людей, у яких взагалі не буде нічого відбуватися, якщо вони самі не створять ідею і умови для того, щоб життя мінялося на краще (Маніфестори). А є ще маленька частка так званих Проекторів і Рефлекторів, яким треба чекати конкретного запрошення від конкретної людини, і тільки тоді діяти.

Одним людям корисніше працювати багато і активно, оточуючи себе людьми, будучи в центрі уваги, віддаючи енергію в спорті, а іншим – навпаки треба дбати про відпочинок, побільше бути на самоті, а замість активного спорту дихати свіжим повітрям на прогулянці. А по собі часто незрозуміло, що є природнішим і екологічнішим.

Інформації, яку ви отримаєте завдяки читанню вашого Бодіграфу, буде дуже багато, сторінок на 20-25, але імплементувати її в життя одразу всю не вийде – так само, як і в психотерапії, зміни в житті за допомогою Дизайну Людини відбуваються поступово, крок за кроком.

Замовляючи читання Бодіграфу у мене, ви отримуєте не лише розшифровку, але й ретельний аналіз одного основного запиту або актуального питання, на парі сторінок. І я завжди рекомендую починати свій Експеримент саме з використання тих порад, що описані в відповіді на питання.

Чому? Тому що в відповідь на питання я включаю тільки першочергову, важливу інформацію, яка багато разів повторюється і підверджується в вашому Бодіграфі (тобто, весь ваш Дизайн про них кричить). Для того, щоб побачити ці закономірності й взаємозв’язки, потрібен досвід і розуміння цієї науки.

В наш час інформації навколо занадто багато. Проблема сьогодення не в тому, щоб знайти інформацію, а в тому, щоб виділити з-поміж мотлоху щось цінне. І саме для цього вам потрібен провідник – людина, яка цим займається вже давно і може професійно підказати і наставити.

В читаннях я завжди не просто переказую те, що написано в книжках, але приводжу наглядні приклади, пояснюю простими словами, описую без зайвих термінів. При цьому, завжди обгрунтовую свої поради, опираючись на Бодіграф.

З якими питаннями найчастіше приходять в Дизайн Людини? 

  •  В чому моє покликання, чим мені краще займатися, щоб реалізувати себе?
  • Як мені вибудовувати гармонійні стосунки?
  • Якого партнера мені треба шукати?
  • Як досягти внутрішнього спокою, гармонії, як боротися з депресією/поганими думками?
  • Як зберігати енергію? Де брати енергію?
  • Де краще працювати – в компанії чи займатися своєю справою?
  • В чому мої потенційні таланти?
  • В чому причина конфліктів? Як побудувати довірливі стосунки, завести друзів?
  • Чи підходить мені даний партнер? (Аналіз сумісності). В чому причина виникаючих протиріч в нашій парі, як їх вирішувати?

На кожне з цих питань можна отримати розвернуту, але дуже просту і чітку відповідь, а також конкретні поради, які не так складно застосувати і просто поспостерігати, що з цього вийде.

Дивіться на відео приклад про кількість енергії і режим роботи у різних Типів.

 

Замовити розшифровку Бодіграфу (Дизайн Людини) ви можете тут:

Telegram

+38 (097) 877 13 74

або ж додавайтеся в інстаграм:

Instagram

З любов’ю, Ірина Ягубова.