Як успіх у бізнесі може бути пов’язаний з йогою ?

Здавалося б, ніяк, але розберемося. 

Що допомагає людині робити спроби розвитку, йти на ризик, падати і підніматися знову, коли інші віддають перевагу просто стабільному і спокійному життю? 

Наявність вільної енергії. Тобто тієї енергії, яка змушує у вільну хвилину подумати про краще життя, краще майбутнє. Якщо енергії мало, людина думає лише про те, як вирішити нагальні проблеми, тому її вистачає лише на задоволення базових потреб та виконання основних обов’язків. 

Коли ж утворюється пласт вільної енергії, виникає інтерес творчості, привнесення чогось нового у життя. 

Отже,

  1. Йога – практика для накопичення та оптимального перерозподілу енергії. Вона допомагає використовувати свої ресурси ефективно та спрямовувати їх саме туди, куди потрібно вам, а не туди, куди вас несуть автоматичні думки чи емоції. 
  2. Йога наближає людину до самої себе. Тобто, це потужний інструмент самопізнання, а першим щаблем до особистого щастя є саме розуміння людини, в чому ж власне полягає саме його щастя. поведінки тощо. Опинившись віч-на-віч із власним тілом, власними емоціями, бажаннями, психікою, навчившись все це відчувати і керувати цим, людина набуває чіткого розуміння, що робити.
  3. Йога сама по собі фізіологічно діє на людину гармонізуюче — заспокоює та стимулює психічну та нервову системи, підвищує витривалість, силу та гнучкість (як фізичні, так і психічні), дарує тишу розуму, утихомирює емоційні хвилі, підвищує імунітет, навчає людину за допомогою дихання. внутрішній світ — і все це в комплексі робить практика більш ефективним та впевненим у будь-якій діяльності, чи це бізнес, відносини, творчість чи спорт.
  4. Йога вчить людину зупинятися та спостерігати. А в ті часи, коли всі навколо бігають і метушаться, зупинка — це момент справжнього життя. Тільки в такі моменти, моменти медитації , людина насправді живе для себе, насолоджується результатами своїх попередніх старань і діяльності . , він уже сам розуміє її велику цінність. Вона дає зрозуміти і відчути, що матеріальні блага – це не причина щастя, і життя може витікати крізь пальці, якщо ми тільки й займаємося, що накопиченням матеріальних благ або навіть особистісних досягнень.
  5. Йога вчить насолоджуватися такими простими речами , як дихання, серцебиття, тіло, фізичні відчуття, споглядання об’єкта (свічки, води, природи тощо) або навіть власна природа розуму, думки. Медитація вчить спостерігати за простими речами, а потім насолоджуватися ними, і саме це робить людину щасливішою. Як це може вплинути на бізнес? Дуже просто — щасливі люди приваблюють інших, як магніт: чи то клієнти, партнери чи замовники. Згадайте Стіва Джобса, наприклад – він займався йогою і медитацією, він був повністю вірним собі, він чітко знав себе і свої бажання душі, його очі світилися цим – і думаю, що йога допомогла йому. Інакше він не фотографувався б у позі лотоса 🧘.
  6. Заняття йогою – це час, коли бізнесмен може поставити все на паузу і зайнятися собою. Це допомагає не допустити, щоб робота негативно позначилася на його здоров’ї та емоційному стані. Чи це не є показником здорового ставлення до роботи, коли ви можете собі дозволити одну годину не відповідати на повідомлення і не боятися, що без вас все впаде? 

Все це не просто слова — сьогодні підприємці є найпоширенішою категорією учнів йоги, особливо серед тих, хто віддає перевагу персональним заняттям. 

Якщо ви хочете вступити на цей самостійний і незалежний шлях розвитку або давно вже на ньому знаходитесь – будьте впевнені, йога вам обов’язково допоможе і дасть сили не вигоріти і не збожеволіти від зайвої напруги.

Записуйтесь на заняття!

 

ПОДИВИТИСЯ ПОСЛУГИ

 

+38(097)877-13-74

(Viber, Telegram, WhatsApp)