Йога-нідра або « йогічний сон » – це психотехніка, своєрідна керована медитація, яка проводиться у стані свідомості між пробудженням та сном. Її розробник – Свамі Сатьянанда Сарасваті .

Йога нідра — це стан, у якому тіло повністю розслаблене, і практикуючий систематично дедалі глибше усвідомлює внутрішній світ, слідуючи набору вказівок.

Практика йога-нідри сприяє зниженню напруженості та стресу, вегетативних симптомів тривожності, таких як головний біль, запаморочення, біль у грудях, прискорене серцебиття, біль у животі тощо.

Медитація методом йога-нідра пов’язана з посиленим вивільненням ендогенного дофаміну у вентральному смугастому мозку.

Йога-нідра гармонізує серцевий ритм, почуття рівноваги у вегетативної нервовій системі, незалежно від того, чи передує їй заняття хатха-йогою.

Йога-нідра навіть використовується у допомозі солдатам, які переживають (або пережили) війну, щоб упоратися з посттравматичним стресовим розладом (ПТСР).

Йога нідра. Йога нидра. Йога-нідра в Києві. Йога-нидра занятия. Онлайн йога-нидра. Йога-нидра в Киеве.

Як правило, сеанс йога-нідри триває від 30 до 40 хвилин, але краще поєднувати його з невеликою практикою хатха-йоги (асанами), і тоді весь сеанс займає одну годину. Це може змінюватись, залежно від вашого бажання та наявності вільного часу.

Навіть півгодинного сеансу вистачає отримання повноцінного ефекту.

Якщо хочете спробувати цей чудовий інструмент релаксації, розширення меж свідомості, самопізнання та світосприйняття, можете ознайомитись із цінами, а також зв’язатися з нами.

Йога Киев. Йога Київ. Йога в Києві персонально. Йога заняття онлайн. Онлайн йога. Йога персонально в Киеве.

Замовити

Йога в Києві індивідуально. Йога занятия. Йога персонально. Йога індивідуальні заняття

ПЕРЕЙТИ В МАГАЗИН

Контакти

Йога в Києві індивідуально. Йога занятия. Йога персонально. Йога індивідуальні заняття