Не секрет, що сидяча робота та гіподинамія негативно позначаються як на самопочутті, так і на загальному рівні здоров’я, імунітету та навіть працездатності.

Тому фізичні вправи під час робочого дня, які забезпечує офісна йога , вкрай необхідні для профілактики захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної, травної, нервової та інших систем організму.

Що дає йога в офісі.

Як показує досвід, тренування в групах закритого типу (як корпоративна йога в офісі ) мають кілька більших переваг у порівнянні зі звичайними груповими заняттями в студіях:

  • Тренування проходять у максимально комфортному для вас оточенні друзів та колег.
  • Усі практикуючі починають заняття одночасно, тому отримують максимально повний обсяг пояснень кожної вправи, кожного моменту тренування.
  • З тієї ж причини рівень кожного члена групи в практиці зростає приблизно однаково, тому тренер має можливість своєчасно та поступово збільшувати навантаження та складність вправ, дотримуючись техніки безпеки.
  • У міру зростання рівня практики в групі, заняття стають все більш цікавими та різноманітними, тому що тренеру не треба щоразу приділяти багато часу на повторення пояснень.
  • Практика йоги у такій групі має надзвичайно сприятливий вплив на психологічну атмосферу у колективі, згуртовує його. У співробітників з’являється ще одне спільне зацікавлення, а також додаткова мотивація охоче йти на роботу.
  • Заняття сприяють покращенню самопочуття, настрою, підвищенню активності та ефективному виконанню професійних завдань.

 

Я проводжу корпоративні заняття йогою вже багато років (з 2013), працювала і працюю з багатьма IT компаніями, як Soft Serve, DataArt, A4Games, Room 8 Studio тощо.

Заняття можуть проходити як онлайн, так і офлайн в Києві – в тому числі, в вашому офісі, в парку або в зйомній студії.

 

Внесіть йогу – цей надпотужний інструмент саморозвитку в своє життя вже сьогодні. Зв’яжіться з нами через зручні месенджери або за телефоном та розпочніть свій шлях до здоров’я, гармонії та щастя. 🧘✨

+38 (097) 877 13 74

Telegram

 

А також додавайтеся в інстаграм:

Instagram

 

З любов’ю, тренер Ірина Ягубова.