Практика йоги з часом в ідеалі має стати самостійною, регулюватися не так йога-тічером або груповою динамікою, як внутрішньою наполегливістю, завзятістю та інтересом до власного розвитку.

При цьому дуже важливо створити ефективну та логічну послідовність вправ, мінімізувавши при цьому ймовірність отримання травм.

Перед складанням персональної програми з йоги ви обговорюєте з тренером всі індивідуальні моменти – вік, стать, стан здоров’я, минулі травми, ваші основні запити до занять, цілі, побажання, наміри тощо.

Індивідуальна програма з йоги може складатися або з 1 комплексу вправ для тривалого заняття (~1.5 години), або з 2 комплексів для більш коротких тренувань (по 45 хвилин) – на Ваш вибір.

Після складання персональної програми з йоги ви отримаєте її в електронному форматі (PDF) , з фотографіями кожної вправи, описом деталей їх виконання (послідовності, тривалості тощо), поясненням дихальних та медитативних технік.
Також після створення такої програми ви можете додатково замовити індивідуальне заняття йогою онлайн для відбудови персональної програми , на якій ви отримаєте:

  • Відповіді на всі ваші запитання;
  • Роз’яснення структури тренування, кожної асани, дихальної чи медитативної техніки;
  • Зворотний зв’язок щодо коректності виконання вами вправ;
  • Вказівка ​​на основні зони розвитку;
  • Поради щодо техніки безпеки протягом самостійної практики тощо.

Персональну програму ви отримаєте в електронному форматі PDF, з фотографіями кожної вправи, описом деталей їх виконання (послідовності, тривалості тощо), поясненням дихальних та медитативних технік.
Крім того, ми будемо раді відповісти на будь-які ваші питання щодо створеної програми, які можуть виникнути протягом вашої самостійної практики.

Навіщо потрібна персональна програма йоги

Персональна програма  буде корисною для кожного, хто хоче:

  • Займатися самостійно чи персонально з тренером (крім/замість відвідування групових занять);
  • Пропрацювати конкретні зони розвитку та питання, пов’язані з особливостями фізіології, здоров’я, перенесеними травмами, способом життя тощо.
  • Поглибити, прискорити та підвищити рівень практики;
  • Отримати максимальну користь від заняття, витрачаючи на нього мінімальну кількість часу.

 

 

Внесіть йогу – цей надпотужний інструмент саморозвитку в своє життя вже сьогодні. Зв’яжіться з нами через зручні месенджери або за телефоном та розпочніть свій шлях до здоров’я, гармонії та щастя. 🧘✨

+38 (097) 877 13 74

Telegram

 

А також додавайтеся в інстаграм:

Instagram

 

З любов’ю, тренер Ірина Ягубова.