Ми пропонуємо 30-денну гарантію повернення коштів за послуги, замовлені на нашому сайті. Протягом 30 днів з моменту оплати вами послуг, ви маєте право запросити у https://almayoga.com.ua повернення ваших коштів у разі неотримання замовленої послуги або отримання неякісної, що не відповідає опису послуг.

При цьому ви повинні вказати у запиті причину повернення грошей. Період розгляду заявки – 7-10 днів з дати надсилання запиту.
 

ВАШ ЗАПИТ ПОВИНЕН ЗМІСТ:
Детальний опис проблеми та причини запиту повернення,
Квитанцію про сплату послуги.
 

ПРОЦЕДУРА РОЗГЛЯДУ ЗАПИТАНЬ НА ПОВЕРНЕННЯ:
Кожен запит розглядається індивідуально, у порядку черги, та його розгляд займає час. Менеджер, який займається поверненням, надаватиме вам інформацію про статус розгляду вашого запиту.

Після того, як ваш запит на повернення буде схвалено, менеджер повідомить вас про це. Сам процес повернення може тривати кілька тижнів, залежно від способу оплати, вашого банку та інших причин.

Помилкова оплата обробляється таким чином:

надішліть запит на повернення на електронну пошту yahubova@gmail.com або на Telegram/Viber/WhatsApp за номером +38(097)877-13-74
вкажіть найменування послуги
прикріпіть квитанцію про сплату
 

МИ ЗАЛИШАЄМО ЗА СОБОЮ ПРАВО ВІДМОВИТИ У ПОВЕРНЕННІ ЗАСОБІВ:

якщо покупець отримав послугу, що повністю відповів її опису на сайті, але вона з якихось причин не виправдала його очікувань,
якщо користувач не надав квитанцію про сплату коштів,
якщо у заявці на повернення ви вказали метод повернення коштів, відмінний від методу оплати,
якщо не вказано причину повернення коштів.
 

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ГРОШОВИХ ЗАСОБІВ

Повернення здійснюється при задоволенні однієї з наступних умов:

якщо Ви помилково/повторно оплатили послугу або оплатили її у більшому розмірі, ніж потрібно відповідно до її ціни,
якщо ми повідомимо вас про внесення змін до Ліцензійної угоди з кінцевим користувачем, яку ми уклали з вами, і ви висловите заперечення проти таких змін протягом 10 днів з дати такого повідомлення, якщо послуга не була надана або була надана таким чином, що не відповідає опису на сайті.

В інших випадках повернення коштів здійснюється на розсуд almayoga.com.ua.