Психологічні консультації онлайн, Позитивна психотерапія онлайн (Skype, Telegram, Viber, Zoom) та в Києві (Святошино)

Час від часу у житті кожного з нас виникають ситуації, коли ми потребуємо поділитися своїми переживаннями і тривогами, виразити накопичені емоції, знайти внутрішню гармонію чи відповіді на певні психологічні питання.
Я – Ірина Ягубова, ліцензований психолог і консультант з напрямку Позитивна Психотерапія, пропоную вам свою допомогу та підтримку.

Відверта психологічна розмова допомагає усвідомити проблему, її причини, трігери, а також шляхи вирішення. Інколи ми потребуємо іншої людини для того, щоб почути власні думки, систематизувати й проаналізувати їх.

Мої принципи – абсолютна конфіденційність, прийняття, підтримка і відсутність будь-якого засудження. Я – на вашій стороні, на стороні вашого щастя, спокою, гармонії в вашому житті, відносинах з близькими.

Психолог онлайн в україні 

Поради, які я даю на консультаціях, в жодному разі не диктують вам, як жити. Вони лише вказують шлях до розуміння самих себе, своїх істиних емоцій, почуттів і бажань. Також ми вчимося виражати ці переживання близьким так, щоб бути почутими, попередити конфлікти або ж навчитися правильно їх вирішувати. Ми вчимося бути чесними перед собою та іншими, а таким чином наближаємося до щасливого наповненого життя.


Деталі про психотерапію онлайн:

Напрям – Позитивна психотерапія (Н.Пезешкіан) + психоаналітичні методи + йогічні техніки, медитація.

Питання, з якими найчастіше звертаються в психотерапію:

  • Депресивні стани,
  • Тривога,
  • Панічні атаки,
  • Проблеми зі сном,
  • Смисложиттєві орієнтації (втрата відчуття сенсу),
  • Апатія, нестача енергії,
  • Нерозуміння власних бажань, орієнтирів, майбутнього,
  • Емоційне вигорання, втома, виснаження,
  • Сімейні конфлікти,
  • Відчутність відчуття щастя і внутрішньої задоволеності життям тощо.

Всі ці питання МОЖНА вирішити за допомогою психотерапії, і я вам дуже раджу почати це робити якнайшвидше, налаштувавшись на регулярну і наполегливу роботу над собою – роботу приємну, корисну, глибоку й дуже цікаву.

Деталі про психолога онлайн:
Мене звати Ірина Ягубова, я маю вищу психологічну освіту (магістр клінічної психології), великий досвід роботи з психікою як через терапію, так і через заняття йогою (з 2010 року). Вмію поєднувати в роботі наукові методи з давніми йогічними техніками, що перевірені тисячоліттями – працюємо зі сторони ментальних конструктів і свідомості (неокортексом, півкулями головного мозку), так і з більш давніми, тваринними відділами нервової системи – через тіло, дихання, підсвідомість.

Веду блог, де публікую перевірені дієві техніки для психологічної профілактики і саморозвитку:

Instagram – @irayagubova

Facebook – Iryna Yahubova

 

З любов’ю, ваш психолог, Ірина Ягубова.

 

Записуйтеся на психологічні консультації онлайн тут:

Telegram

+38 (097) 877 13 74

 

або ж додавайтеся в інстаграм:

Instagram