Наші діти живуть у світі постійного поспіху та зайнятості батьків, шкільного тиску, постійних уроків, комп’ютерних ігор, торгових центрів та спортивних змагань. Зазвичай ми не думаємо про ці впливи як про стресові для наших дітей, але часто вони такі. Шумний темп життя наших дітей може вплинути на їхню вроджену радість — і зазвичай не на краще.

Йога для дітей та підлітків може допомогти протистояти цим навантаженням. Завдяки методам розслаблення та набуття внутрішнього задоволення, вони можуть набагато легше орієнтуватися у життєвих проблемах. Дитяча йога підвищує самооцінку та усвідомлення свого тіла за допомогою неконкурентної фізичної активності.

Діти отримують велику користь від йоги. Фізично це підвищує їхню гнучкість, силу, координацію та усвідомлення тіла. Крім того, покращується їх концентрація та почуття спокою та розслаблення. Займаючись йогою, діти займаються фізичними вправами, грають, більш глибоко з’єднуються з внутрішнім я і розвивають близькі відносини з навколишнім світом природи.

Діти завдяки заняттям дитячою (підлітковою) йогою:

 • навчаться корисним гімнастичним та дихальним вправам,
 • звикнуть поважати своє тіло, дбати про нього,
 • сформують правильну поставу та ходу,
 • оволодіють найбільш корисним типом дихання, звикнуть дихати завжди через ніс, що буде гарною звичкою для профілактики інфекцій та респіраторних захворювань,
 • зміцнять імунітет, навчаться швидко та адекватно реагувати на тілесні потреби та сигнали,
 • навчаться краще розуміти власні емоції та вчасно їх висловлювати, що є гарною профілактикою психосоматичних захворювань.

 

Переваги йоги для дітей (підлітків):

 1. Йога – неконкурентна. Йога вчить дітей, що їхні тіла є різними; різні тіла роблять різні речі, і всі вони гаразд. У йозі немає нікого краще чи гірше, ніж будь-хто інший; ми всі просто досліджуємо наші тіла та вчимося у них по-своєму.
 2. Йога вчить самоприйняттю. Вона вчить дітей приймати і цінувати себе такими, якими вони є, любити себе.
 3. Йога вчить прийняттю та терпимості інших. Займаючись йогою, діти з раннього віку навчаються тому, що всі живі істоти слід берегти та поважати такими, якими вони є.
 4. Йога заохочує здорові звички.
 5. Фокусування. Вона вчить дітей бути присутнім і зосереджуватись на тому, що ти робиш.
 6. Йога вчить методів заспокоєння.
 7. Діти вчаться самосвідомості через йогу. Знову ж таки, спрямовуючи свої тіла через пози, діти дізнаються більше про своє тіло і про те, на що воно здатне. Вони також дізнаються більше про свій розум.
 8. Йога підтримує позитивне здоров’я у дітей.

 

Діти є природними йогами. Дорослим є чому повчитися з того, як діти вивчають йогу. Від занять дитячою (підлітковою) йогою діти не лише виграють, а й отримають величезне задоволення.

 

Записуйтеся на йогу онлайн вже сьогодні. Зв’яжіться з нами через зручні месенджери або за телефоном та розпочніть свій шлях до здоров’я, гармонії та щастя. 🧘✨

+38 (097) 877 13 74

Telegram

 

А також додавайтеся в інстаграм:

Instagram

 

З любов’ю, тренер Ірина Ягубова.