То чим же корисна йога для психічного здоров’я і щасливого життя?

Відчуйте цілющу силу, що приносить йога для психічного здоров’я та щастя. Хатха-йога пропонує унікальний підхід до опрацювання організму «знизу нагору» (через налаштування оптимального функціонування тіла, ми здійснюємо опосередкований вплив на психіку), що включає гімнастичні вправи, дихальні техніки та медитації. Це не просто фізичні вправи, а цілий шлях до гармонії душі та тіла.

Йога та її користь для психічного здоров’я:

  1. Контроль нижчих психічних функцій: Йога допомагає зосередитися на важливих психічних функціях, таких як увага, уява, мислення, пам’ять, забезпечуючи підвищення сенсорної чутливості та розширення сприйняття.
  2. Енергоакумулююча практика: Йога сприяє зняттю напруги, перекосів, хвороб, генеруючи надлишок енергії, яку можна використати для покращення якості життя.
  3. Гімнастика для емоційного звільнення: За допомогою асан можна позбутися м’язових зажимів, у яких зберігаються витіснені емоції, такі як страх, напруга, тривога.
  4. Заспокоєння нервової системи: Асани допомагають аккумулювати стресостійкість і гармонізувати процеси збудження і гальмування, активності і спокою.
  5. Поліпшення когнітивних функцій: Через асани мозок отримує новий приток крові та кисню, що покращує всі когнітивні функції.
  6. Стимуляція позитивних станів свідомості: Йога сприяє появі особливих станів свідомості, які допомагають впоратися зі стресом, втомою, тривожністю.
  7. Саморегуляція через дихальні техніки: Уміння керувати диханням дає можливість контролювати психічний стан.
  8. Розвиток уважності: Практика медитації в йозі допомагає розвивати уважність, фокусувати увагу на потрібних думках та завданнях.
  9. Підвищення самооцінки та впевненості: Через роботу з тілом людина навчається довіряти собі, розслаблятися і керувати своїми реакціями на стрес.

Розпочніть свій шлях до здоров’я, гармонії та щастя разом з йогою. Записуйтеся на заняття йогою онлайн або в Києві – і дозвольте собі відкрити нові горизонти свого внутрішнього світу. Звертайтеся за контактами, і ми разом відкриємо для вас дивовижний світ йоги:

+38 (097) 877 13 74

Telegram

а також додавайтеся в інстаграм:

Instagram

 

З любов’ю, тренер Ірина Ягубова.