Йога онлайн українською (Skype, Viber, Zoom, Instagram) – це зараз, напевно, найактуальніший, а для багатьох українців, на жаль, єдиний спосіб підтримувати регулярну практику йоги.

йога онлайн

Йога онлайн практично не відрізняється від звичайних занять «наживо» за своєю ефективністю у плані розвитку фізичних, психологічних, енергетичних навичок. Єдине обмеження – немає прямого контакту (тренер не може підійти та виправити вас фізично). Але для того людині і дана мова, щоб зуміти донести думку словами. Тут головне – увага. Як ваша — до себе і до тренера, так і навпаки.

йога в Україні

Йога онлайн не поступається за ефективністю звичайним заняттям, але при цьому заощаджує Ваш час на відвідування студій, а крім того ще й тренує ваше знання української мови :).
Я веду заняття йогою онлайн в Україні та за кордоном вже багато років (з 2013), і цілком успішно. Займаються онлайн йогою як новачки, так і просунуті практики, тренери з йоги.

йога в Києві

Заняття проводяться як для дорослих, так і для дітей віком від 6-ти років.
Проводжу також заняття йогою для вагітних жінок та людей старшого віку.

Що потрібно для занять йогою онлайн (підійдуть програми – Skype, Instagram, Zoom, Viber, Telegram, WhatsApp)

Все, що вам необхідно – це бажання займатися йогою, ноутбук, доступ до Інтернету – і повноцінне тренування вам забезпечене.

йога індивідуально

Плюси онлайн занять йогою:

  1. Ви витрачаєте приблизно втричі менше часу на тренування, бо вам не потрібно кудись їхати. Тобто, якщо заняття триває годину, приблизно годину ви й витрачаєте, а потім можете займатися своїми справами. Як правило, дорога до студії і назад і перевдягання щоразу займають не менше ніж дві години, а їх можна витратити і на більш продуктивні справи, погодьтеся.
  2. Ви можете займатися в комфортних для себе умовах та самостійно регулювати температуру приміщення, світло, кількість повітря тощо. 
  3. Безпека від зараження вірусами, що зараз є особливо актуальним. Незважаючи на те, що йога – це частина здорового способу життя, від хвороби ніхто не застрахований, і тому підхопити вірус від того, хто займається поряд – так само реально, як і від колеги в офісі або перехожого на вулиці. Крім того, під час занять аудиторія закрита, а практика передбачає інтенсивні дихальні вправи.
  4. Як правило, онлайн тренування дешевше (іноді навіть у рази) , тому що тренеру немає необхідності витрачати гроші на оренду приміщення, проїзд тощо, що зараз недешево. 
  5. Ви можете не робити перерв у практиці під час відряджень, поїздок в інше місто або країну, досить просто взяти килимок і знайти там інтернет. Як правило, саме поїздки є основною причиною перерв у практиці тих людей, які займаються у студіях. 

Замовити

йога персонально

ПЕРЕЙТИ В МАГАЗИН

Зв’язатися

онлайн йога

йога українською